O nas

O nas

EPPO zajmuje się przede wszystkim odbiorem produktów ubocznych i odpadów powstających w przemyśle spożywczym i rolnym oraz ich przetwórstwem w kierunku produkcji substratu energetycznego. Produkt ten powstaje w procesie odzysku w instalacji EPPO zlokalizowanej w Brzegu Dolnym, i ma zastosowanie podczas produkcji energii i ciepła w instalacjach biogazowych, w tym we własnej biogazowni rolniczej o mocy 1MW zlokalizowanej w Świdnicy (woj. dolnośląskie).

Kilka lat temu wydzieliliśmy odrębną firmę GreenTrade, która jest przedsiębiorstwem działającym na rynku paszowym i materiałów ubocznych poprodukcyjnych. Spółka zajmuje się zagospodarowaniem produktów ubocznych na cele energetyczne oraz obrotem materiałami paszowymi. Współpracuje z klientami w Polsce i za granicą.

Mimo, że jesteśmy młodą firmą, wciąż się rozwijamy, doskonalimy i poszerzamy naszą ofertę, starając się sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów oraz coraz bardziej restrykcyjnym wymaganiom legislacyjnym w zakresie gospodarki odpadami, produktami ubocznymi i materiałami paszowymi.

Współpracujemy z uznanymi i sprawdzonymi dostawcami używając surowców najwyższej jakości, w tym z zakładami produkcyjnymi pracującymi w trybie ciągłym.